Dnia 12 stycznia w Kokotku odbył się Nadzwyczajny Zjazd Hufca. Sznury funkcyjne złożyła poprzednia Komenda Hufca wraz z komendantką phm. Iwoną Legencką, która została wyróżniona złotą odznaką za zasługi dla Chorągwi Śląskiej. Raz jeszcze dziękujemy za trud pracy, zaangażowanie i służbę w ciągu minionych dwóch lat.
Wybrany jednogłośnie został nowy komendant Hufca Lubliniec hm. Mariusz Maciów oraz nowa komenda w składzie: z-ca i skarbnik pwd. Karolina Widera, z-ca pwd. Olga Spychała, członek do spraw programu pwd. Dominika Beszoner oraz członek do spraw pracy z kadrą pwd. Błażej Widera.
Przegłosowaliśmy również wybór członków Komisji Rewizyjnej, w skład której wchodzą: phm. Kajetan Zbączyniak, hm. Ewa Knebel oraz phm. Jolanta Cecota.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w harcerskiej pracy.

(kliknij poniższe zdjęcie by zobaczyć więcej)