Nikczemny złoczyńca nazywający siebie "królową śniegu" zabrał zimę i wraz ze swoim gangiem sieją strach. Gdy rządy i wojska rozkładają ręce, Avengers i bohaterowie Gotham City nie dają znaku życia, pozostaje już tylko jedno - ZIMOWISKO ZUCHOWE 2018!!! Już w czwartek wieczorem do tajnej bazy szpiegowskiej organizacji F.J.O.H.A zawitali rekruci czyli zuchy ze Szczepów "Zielona 8" i "Millenium", którzy tego samego dnia przeszli szkolenie na superbohaterów. Po nabyciu umiejętności nadeszła pora by wyglądać jak na bohatera komiksu przystało! Uszyliśmy super-stroje i dokończyliśmy wszystkie przygotowania bo już jutro wyruszyliśmy na pierwszą misję schwytania elitarnego członka gangu. Po zwycięskiej akcji superbohaterowie wrócili do bazy i dowiedzieli się, że szpieg królowej śniegu jest wśród nas! Na domiar złego zamontował w bazie ukryte kamery! Gdy zdrajca został zdemaskowany, a kamery zniszczone nasi bohaterowie musieli wcielić się w rolę inżynierów by skonstruować roboty mające chronić nas przed atakami gangu, a chwilę potem stać się oczytanymi informatykami, którzy muszą naprawić nasz system bezpieczeństwa i aktywować zaporę anty hakerską. Na szczęście nasi superbohaterzy podołali zadaniom i już ostatniej nocy naszego zimowiska stawili czoła królowej śniegu i jej gangowi w ostatecznej bitwie. Po zwycięstwie nad złoczyńcami królwa śniegu była zmuszona poddać się i zwrócić zimę. Tak oto ostatniego dnia wszyscy wracając do domów mogli deptać biały puch. Ale szzzz... ta wersja jest SUPER-TAJNA!

druhna Hanna Łukiewska

(kliknij poniższe zdjęcie by zobaczyć więcej)