"Gdyby tak ktoś przyszedł i powiedział:
- Stary, czy masz czas?
Potrzebuję do załogi jakąś nową twarz..."

Równo rok temu odbył się Zjazd Nadzwyczajny naszego Hufca.
Została wybrana nowa Komenda Hufca w składzie :
hm. Mariusz Maciów - Komendant
phm. Karola Wid Era - Skarbnik
pwd. Olga Spychała - członek Komendy
pwd. Dominika Beszoner - członek Komendy
pwd. Błażej Widera - członek Komendy

Komenda Hufca to czasem duża firma. Można powiedzieć mała korporacja. Ze swoimi oddziałami w postaci drużyny, szczepów i innych zespołów. To statek gdzie potrzebny jest odpowiedni kapitan oraz załoga która sprawnie będzie kierowała swoim statkiem, będzie odpowiednio zarządzała poszczególnymi działami tak aby wszystko sprawnie działało. Nie zawsze tak się da. Ale dzięki ciężkiej pracy udało nam się wiele osiągnąć czasem przygotowując coś wiele miesięcy. Czasem robiąc coś spontanicznie ale udało się. Za nami mnóstwo pozytywnych emocji, wydarzeń i długich rozmów, które zapadną nam w pamięci na długie lata.

Obecny skład Komendy to połączenie : doświadczenia, pasji, zaangażowania, pasji i szczypty szaleństwa.
I dzięki temu rok 2018 był chyba jednym z lepszych w historii naszego Hufca.
Przed nami jeszcze wiele wspólnej pracy aby jutro było lepsze...

Jeszcze raz dziękujemy obecnej Komendzie za wkład pracy, poświęcenie swojego prywatnego czasu, miłość do harcerstwa i tego co jest z nim związane.

Mariusz Maciów, Karola Wid Era Olga Spychała Dominika Beszoner Błażej Widera - DZIĘKUJEMY
Dziś jest wasz dzień.

Najlepsze życzenia składają zuchy, harcerze, instruktorzy oraz przyjaciele Hufca ZHP Lubliniec