kokotek7Całoroczna działalność:

• Obozy harcerskie

• Harcerskie akcje szkoleniowe

Akcja letnia:

• Oferta dla organizatorów wakacyjnego wypoczynku dla młodzieży. Corocznie gościmy tu od 500-700 uczestników! Turnusy rehabilitacyjne dla młodzieży niepełnosprawnej.

• kokotek8

Zapraszamy drużyny, szczepy i hufce na turnusy 7,14 i 21 dniowe. Wyodrębnione podobozy z namiotami typu 10 "wysoka" z drewnianymi podestami, łóżkami typu "kanadyjka", regałami.

• Zapraszamy wszystkich kochających przyrodę na obozy wypoczynkowe pod namiotami i w domkach. Zapewniamy fachową kadrę, opiekę medyczną, możliwość korzystania z basenu i jazdy konnej.

Akcja zimowa:

• Turnusy 7,14 dniowe dla maksymalnie 40 uczestników. Zakwaterowanie w hoteliku w pokojach 3-4 osobowych, stołówka wraz z kuchnią. Do dyspozycji sala kominkowa na 60 osób. Możliwość organizacji kuligu, pieczenia kiełbasek, jazda na sankach i na nartach na mini stoku.