Pytanie to mogły zadać osobiście oleskie zuchy Świętemu Mikołajowi, który odwiedził je w Domu Harcerza podczas dwudniowego biwaku. Co prawda Mikołaj wyprzedził trochę swoje święto, ale powiedział, że zuchy tak ładnie się bawiły i pląsały, że nie mógł już dłużej wytrzymać:) Zuchy napisały nawet list do Mikołaja oraz przedstawiły graficznie swoje wymarzone prezenty. Podczas wspólnie spędzonego czasu zuchy dowiedziały się, jak obchodzi się Mikołajki w innych krajach oraz wykazały się kreatywnością podczas wykonywania ozdób choinkowych. Apetyty wszystkim dopisały i zuchy pochłonęły niezliczoną ilość pierogów. Podczas kolejnego biwaku mogą pobijać rekord Guinessa w tej dziedzinie. Na zakończenie biwaku każdy zuch otrzymał dyplom i choć radość z dyplomów była wielka, to radość z powrotu do domu znikoma? Na tytułowe pytanie odpowiedzi udzielić nie mogę, ale wszystkie zainteresowane dzieci odsyłam do Domu Harcerza na zbiórki zuchowe w poniedziałki o 16.00.

Czuwaj!

Więcej zdjęć - kliknij poniżej