"...życie mamy dane i zadane i jedynie od nas zależy jaką drogę życia wybierzemy i co po sobie zostawimy ..."

Betlejemskie Światło Pokoju w piątek 21 grudnia br.oficjalnie przekazano władzom powiatu i mieszkańcom w kościele NMP Królowej w Kokotku. Ogień wprowadzili przedstawiciele lublinieckich szczepów podczas wieczornego nabożeństwa. Prowadzący ojciec Bartek przywitał harcerzy i wprowadził wiernych w temat BŚP. Harcerze odegrali scenkę o młodych Włochach, wolontariuszce Marii i skaucie Luigii, odczytali Ewangelię, a pod koniec mszy zapoznał z historią Światła i lublinieckiego harcerstwa dh. Krzysztof. Światło w imieniu Starosty odebrał p. Krzysztof Olczyk. Po mszy harcerze spotkali się przy wielkim ognisku i smacznym bigosie z gorącą herbatą.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
betelejm2012ogien