Reprezentacja hufca uczestniczyła w Zlocie Chorągwi Śląskiej razem z ok. 900 innymi harcerzami. Szczególne uznanie należy się drużynie "Tropicieli przygód", którzy najliczniej się stawili i to z drużynową! W chorzowskim parku braliśmy udział w nowoczesnej grze wykorzystującej kody QR, grze INO. Tańczyliśmy, robiliśmy świece, strzelaliśmy z karabinu i wspinaliśmy się na ściance. W części oficjalnej odbyła się uroczysta msza prowadzona przez biskupa. Modliliśmy się w szczególnym miejscu, bo pod Wieżą Spadochronową, której bronili harcerze podczas II wojny światowej. Następnie przemaszerowaliśmy głównymi ulicami Katowic pod Pomnik Harcerzy Września, gdzie odbył się apel poległych. Pozytywnie zmęczeni wieloma wrażeniami wróciliśmy z Panem Autokarzystą vel Kierowcą do domów.

Ananas

Więcej zdjęć - kliknij poniżej