Ostatni dzień zjazdu rozpoczął się od wyborów uzupełniających do Sądu Harcerskiego oraz CKR. Do sądu zgłoszono tylko jedną kandydaturę a do CKR-u 4.

Po wyborze całego składu Zjazd obradował nad wyborem Komisji Statutowej, która w okresie między Zjazdami ma zająć się przygotowaniem projektu nowego Statutu z zaleceniem aby był dokumentem, krótkim  i zawierającym tylko najważniejsze sprawy.  Następnie Zjazd pracował nad Stanowiskami, Uchwałami oraz odbyła się dyskusja plenarna nad sprawami ważnymi dla związku.

W czasie dania odbyły się pierwsze posiedzenia wybranych władz. Przewodniczącym CKR-u została dh. hm. Anna Piekacz z naszej Chorągwi, natomiast v-ce przewodniczącym Sądu został dh. Artur Zięba.

Zjazd zakończył swoje obrady, krótko po godzinie 14:00.

Szczegółowe informacje co do przyjętych dokumentów, relacje oraz pozostałe informacje znajdziecie na stronie www.zjazd.zhp.pl