Dnia 22 lutego (w 1857 roku) urodził się Robert Baden-Powell, założyciel skautingu oraz jego żona Olave (w 1889 roku). Jest to więc ważna data dla każdego harcerza. Dlatego tego dnia obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej.

W tym dniu w Ośrodku Harcerskim w Kokotku odbył się uroczysty apel który poprowadziła dh Renata. Uczestniczyli w nim harcerze i instruktorzy, a wszystkich powitała komendantka hufca Lubliniec Aleksandra Miedźwiedzik

Harcerze, wspominali postać założyciela skautingu i początki harcerstwa na ziemiach polskich. Dh Ania Kimel poprowadziła grę terenową, w której wzięli udział wszyscy przybyli harcerze, harcerki, zuchy.

W tym dniu nasze myśli skierowane były w stronę wszystkich osób , które z różnych przyczyn nie mogły być z nami w Kokotku;-), a przyjaźń i otwarte serca połączyły nas w harcerskim kręgu.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
dmb2015rtdysu