W miniony piątek, tj. 04.12.2015r z inicjatywy Gabrieli Kowol oraz Beaty Nowińskiej ze Szczepu Millenium w Gimnazjum Nr 1 odbył się Harcerski Wieczór Zabaw. Wieczór ten miał kilka celów m.in. pokazanie, że harcerstwo to nie tylko stanie w szeregu, ale i promowanie zdrowego stylu życia. Była to także kolejna impreza z okazji 50-lecia Szczepu Millenium. Głównym elementem wieczoru była "Zumba" przeprowadzona przez Klaudie Sklorz - uczennicę 3LO w ZSOT w Lublińcu. Dzieciaki, które przybyły z całego Hufca (a było ich aż 80!) nieziemsko dały się ponieść muzyce i świetnie się bawiły pod przewodnictwem Klaudii. Następnie dzieciaki przy akompaniamencie gitary śpiewały harcerskie piosenki i nie tylko. Nie obyło się oczywiście bez harcerskich pląsów i zabaw, które jak zawsze pozwalają nam się świetnie zintegrować i poznać bliżej. Na sam koniec w ramach małej rywalizacji dzieciaki walczyły w wyścigach rzędów oraz w chińskiej piłce nożnej! Zabawa była przednia, dzieciaki uśmiechnięte od ucha do ucha, a organizatorki szykują już kolejne podobne przedsięwzięcia dla maluchów z naszego miasta.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
wylogowania2015ft