Serię zimowisk rozpoczęła 9DH Lekka Stopa. Przenieśliśmy się w świat Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Młodzi czarodzieje zostali przydzieleni oczywiście do czterech domów, w których pracowali cały wyjazd. Przygód było co nie miara, a nauka... Sama praktyka! Uczyliśmy się obrony przed czarną magią (samoobrona) pod czujnym okiem nauczyciela Kajetana Zbączyniaka czy też graliśmy w prawdziwe gry czarodziejów dzięki wspaniałemu nauczycielowi tej dziedziny - Bartkowi Zbączyniakowi! Nie zabrakło nauki zaklęć, podstawowej wiedzy czarodzieja czy robienia tiar. Odbył się również Turniej Trójmagiczny, jednak zwycięzców było, Aż 4! Uczestnicy turnieju w ostatnim zadaniu postawili na pracę zespołową i zaufanie! Brawo:) Przyjęliśmy oficjalnie w swoje szeregi druhnę Magdalenę Łupierz, gratulujemy! :) Nasza drużyna zyskała rówież dwie kronikarki - Michalinę Chruściel i Emilę Krawczyk. Również miło nam jest poinformaować, że nasza drużyna doczekała się dwóch wspaniałych przybocznych - druhnę Zuzę Pradelę oraz Gosię Zbączyniak! Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów na nowych ścieżkach, determinacji oraz zaangażowania w wykonywaniu swoich obowiązków!

9dhlakezimowisko2016