W dniu dzisiejszym, 18 sierpnia,  mija 18 rocznica śmierci druha Marian Ożarowskiego. Harcerza, nauczyciela, instruktora. Wieloletniego Komendanta Hufca Lubliniec. Założyciela Harcerskiego Klubu Łączności Delta. Budowniczego Harcerskiego Ośrodka w Kokotku. Człowieka - legendy.

Zapraszamy do zapoznania się z jego biografią:)
ozarowskiradiostacja

Harcerze naszego Hufca, w tym dniu, uczcili jego pamięć podczas wieczornego apelu w Ośrodku Harcerskim w Kokotku, którego druh Marian był budowniczym. Pamiętamy!!! W tym samym czasie na grobie druha, w imieniu harcerzy Hufca Lubliniec, druhna Katarzyna Łukawska-Pasternak zapaliła znicz.

zniczozarowski2016rft

Podczas apelu odczytany został także specjalnie na tą okazję napisany Rozkaz Specjalny druhny komendantki. Kliknij poniżej by go przeczytać

folder PNG8754