W dniach od 27 do 29 października w Ośrodku Harcerskim w Kokotku, odbywał się biwak "KokoTV" - oleskiego 3 Szczepu "Feniks". Jak sama nazwa biwaku wskakuje, zajęcia dotyczyły w głównej mierze wszystkiego tego, co związane jest z telewizją i filmem.  Harcerze i harcerki uczyli się więc: gry aktorskiej, dykcji i recytacji. Brali udział w teleturniejach: "Okrasa w lesie", "1 z 10" i "Mam Talent". Musieli się też wykazać kreatywnością i stworzyć własne programy telewizyjne.  Odbyła się "dyskusja harvardzka". Skoro był to "KokoTV", to nie mogło na nim zabraknąć - nocki filmowej. Pomiędzy kolejnymi punktami "programu telewizyjnego", udało nam się wziąć udział w świeczkowisku i posilić przy ognisku:) W końcu nie samą telewizją człowiek żyje:) Podczas biwaku, odwiedziła nas druhna komendantka - Iwona Legencka.

druhna Olga Spychała

fenkis2016rft5g6