Las jest naszym domem, daje nam pożywienie oraz drewno potrzebne do ogrzania się w chłodne noce. Legendy głoszą że lasem opiekuje się niejaki duch lasu Leszy. 17DH "Laeta Sliva" postanowiła to sprawdzić. Wraz z dniem 18.11.2016 wybrali się na biwak do OH "Kokotek", aby poznać tajniki lasu i spotkać się z samym Leszym.
lassilva2016

Przez te 2 dni zmagali się z różnymi zadaniami które przydzielał im duch lasu. Mieli za zadanie między innymi nawiązać kontakt poprzez nadawanie alfabetem Morse'a czy pomóc mieszkańcom lasu w odzyskaniu wartościowych dla nich rzeczy. Na sam koniec mieli okazję spotkać się z samym Leszym, który pogratulował im wykonanie wszystkich zadań. W niedzielę 20.11.br. cały biwak spakował swoje rzeczy i pojechał do domu. Wszyscy świetnie się bawili, szczególnie Ci dla których był to pierwszy biwak.
lassilva201623

Drużynowy 17DH "Laeta Silva"
pwd Błażej Widera