Czy harcerskie zbiórki, podczas zimy, to tylko zajęcia w harcówce? Wręcz przeciwnie!
Dzięki uprzejmości Camp Raptor, w środę, harcerze z próbnej 28 Drużyny Starszoharcerskiej “Czarny Szlak”, ze Szczepu Zielona Ósemka, mieli okazję przejść gruntowne szkolenie z obsługi broni palnej, zarówno krótkiej jak i długiej. Prosto i profesjonalnie, z teorią ograniczoną do niezbędnego minimum, pan Ireneusz Michalik wytłumaczył nam wszystkie zasady - i tutaj sprawdza się opinia, że najlepszym nauczycielem jest praktyka, bo po zakończeniu strzelania pod jego czujnym okiem każdy już czuł się z obsługą broni pewniej i strzelał sprawniej.

15801024 1248098435276399 1410387521 n

Dziękujemy Camp Raptor za możliwość wzięcia udziału w zajęciach które harcerze tak sobie chwalą, cieszymy się, że starsi harcerze działają tak aktywnie i z takim zapałem.

Czuwaj!
Druh Angelo Korzekwa