13.01.2017 w  „Domu Spotkań” w Droniowicach odbyło się niezwykłe „Spotkanie w Rodzinnym Gronie” z udziałem  dzieci z Gromady Zuchowej „Smerfy” Drużyny Harcerskiej „Czarne Orły” z Droniowic i dzieci z grupy „Żabki” p. Ewy Majczak z przedszkola w Kochanowicach. Dzieci wspólnie przygotowały przedstawienie jasełkowe przedstawienie jasełkowe pt.„ Maleńki Jezus witany przez dzieci z całego świata” dla mieszkańców Droniowic z szczególnym uwzględnieniem przedstawicieli rodzin i gości zaproszonych. Wśród gości zaproszonych byli obecni pani inspektor oświaty Agnieszka Naporowska, pan Andrzej Domagała, pani radna Maria Sukiennik, pani sołtys Genowefa Wieczorek. Nie zabrakło rodziców, babć, dziadków i innych  osób. Dzieci za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami.

droniowicekoledowanie2017rty