MUNDUROWI DZIECIOM GMINY KOSZĘCIN - to niesamowite wydarzenie, które przysporzyło dzieciom koszęcińskim wspaniałych przeżyć. Impreza odbyła się 9 czerwca. Wiele dzieci zgromadziło się, by oglądać niepowtarzalne pokazy, różnych służb mundurowych, wiele się przy tym ucząc. Wśród wszystkich atrakcji nie mogło zabraknąć harcerzy Hufca ZHP Lubliniec, którzy zaprezentowali zalążek prawdziwego, leśnego życia. Dodatkowo koszęcińskie zuchy przygotowały, dla swoich rówieśników, malowanie twarzy oraz harcerskie zabawy, zachęcając przy tym do dołączenia, do naszej harcerskiej rodziny. Wszyscy świetnie się bawili, budując przy tym cudowną atmosferę. Dziękujemy za wspólną zabawę i zaproszenie do współorganizowania tak pożytecznej imprezy:)

tekst i zdjęcia: dh Karolina Mazur

mundurowikoszecin2017