8 czerwca 2017r. pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch" został zorganizowany przez dzieci z grupy Żabki p. Ewy Majczak - Piknik Rodzinny. W imprezie wzięły też udział zuchy i harcerze Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Czarne Orły” z Droniowic. Piknik odbył się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Pawełkach. Dzieci przygotowały dla rodziców krótki program artystyczny przy dźwięku gitary śpiewały piosenki i recytowały wierszyki a następnie w myśl hasła: Dziś nie będzie tu siedzenia i długiego przedstawienia , dzisiaj wszystkie mamy, dzieci i tatusiowie będą biegać, skakać i „stawać na głowie”, brali udział w przeróżnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez harcerzy i zuchy. Zmagania zostały uwieńczone wręczeniem pamiątkowych medali. Nie zabrakło też podarunków dla rodziców i upominków dla dzieci. Potem odbyło się wspólne grillowanie. W bardzo przyjemnej atmosferze czas szybko upłynął i wszyscy wrócili do domów szczęśliwi.

dh Kamila Majczak

wzdeowrymcielezdrowyduch2017rt