W ramach przebiegającej w 3 Szczepie Feniks w Oleśnie Kampanii Bohater 9 czerwca odbyły się manewry im. hm. Natalii Jasińskiej. Harcerze wyruszyli z oleskiego rynku i przemierzając ulice miasta oraz okoliczne lasy wykonywali zadania powiązane z życiorysem druhny Jasińskiej. Szczep w tym roku ubiega się o nadanie jej imienia, w związku z tym realizuje serię uprzednio założonych zadań, jednym z nich były właśnie manewry. Ten niedzielny spacer zgromadził około 50 osób. Trasa przebiegała przez uroczysko 'Siedmiu Źródeł' i kończyła się w Wojciechowie. Dopisało nam słoneczko i pogoda ducha! Dziękujemy kadrze, harcerzom, uczniom oleskiego lotnika oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie!
Dziękujemy również Urzędowi Miejskiemu w Oleśnie za wsparcie oraz Sołtys Wojciechowa Edeltraudzie Zug za udostępnienie miejsca.

(aby zobaczyć więcej zdjęćm kliknij poniżej)