21 czerwca odbyło się podsumowanie roku harcerskiego Gromady zuchowej "Legendarne Smoki".

Czuj!
Podsumowanie roku zuchowego z zuchami i rodzicami. Na samym początku odbyła się min gra gdzie to właśnie zuchy prowadziły rodziców po ośrodku mieli takie zadania jak malowanie kadry,wyścigi rzędów,układanie ogniska i szyfr i pytania ile jest ławek na ośrodku albo okien. Wszystko było skrupulatnie policzone i wykonane. Później nadeszła najważniejsza chwila dla Agaty i Julii złoży obietnice zuchową którą odebrała dh Kinga równie dla dh Amelii był to wyjątkowy dzień bo została już oficjalnie przyboczną 27 Gz,,Legendarne Smoki "gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze harcerskiej. Cała gromada dostała sprawność zuchową życiodajna kropelka krwi. Ostatnim już punktem naszej zbiórki było wspólne ognisko z kiełbaskami. Podziękowaliśmy całej komendzie hufca -najlepszy przyjaciel gromady zostałała dh Kinga i dh Mariusz natomiast dh Kasia została matka smoków i mały upominek od gromady.

Kadra gromady

(aby zobaczyć galerię zdjęć, kliknij poniżej)