Za nami kolejny biwak na terenie naszego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Kokotek" Hufca ZHP Lubliniec 🥰
Tym razem gościliśmy 8 Gromada Zuchowa "Złote Koniczynki" szczepu "Zielona Ósemka" oraz 38 GZ "Zielone Piórka" II szczepu "Zielona Ósemka". Zuchy miały okazję przenieść się do Galii wraz z Asterixem i Obelixem. Oprócz wielu zajęć ruchowych, dzieci miały za zadanie pomóc mieszkańcom, stworzyć swoje hełmy czy nawet przygotować wraz z Panoramixem magiczny napój. Wszystkie te działania były niezbędne by stawić czoła Rzymianom podczas gry nocnej. Wśród zajęć tematycznych znalazł się również czas na zajęcia z druhną Agnieszką, które pomogły jej w robieniu dyplomu w szkole plastycznej - rozmawialiśmy o naszym wymarzonym placu zabaw!
Pomogliśmy również druhowi Krzysztofowi i Marcinowi w sprzątaniu gałęzi.

Ostatniego wieczoru, przy blasku ogniska, cztery druhenki otrzymały znaczek zucha. Towarzyszył im druh Karol Piotrowski, który oficjalnie został drużynowym 8 Gromada Zuchowa "Złote Koniczynki" szczepu "Zielona Ósemka"

Z biwaku wróciliśmy tacy jak zawsze - zmęczeni, ale szczęśliwi! Zapraszamy do fotorelacji.

(kliknij zdjęcie poniżej, aby przejść do galerii)