Cześć! Czuwaj!
Sytuacja jest dziwna, siedzimy w domu, rodzice pracują w domu, my uczymy się w domu. Wiążą się z tym przeróżne problemy, w których być może będziemy w stanie Ci pomóc.
Nie nadążasz z samodzielnym przerabianiem materiału? Masz problemy w nauce, a z powodu epidemii twoje korepetycje zostały zawieszone? A może po prostu chciałbyś, aby ktoś sprawdził twoją pracę domową, zadaną przez nauczycieli zdalnie?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań – napisz do nas! Wędrownicy naszego szczepu to studenci szkół średnich i wyższych z różnych kierunków, osoby dobrze odnajdujące się w różnych dziedzinach. Jeśli masz problemy z nauką w nowym wydaniu lub chciałbyś się pouczyć z kimś przez Internet, znajdziemy dla ciebie osobę dobrą z przedmiotu, z którego potrzebujesz wsparcia. Indywidualnie umówisz z nią zasady, na których będzie opierać się wasza współpraca.
Inicjatywa nie jest kierowana wyłącznie do harcerzy naszego szczepu, a do wszystkich uczniów szkoły podstawowej (kl. 4-8)
A może jesteś studentem lub uczniem szkoły średniej, chcesz wesprzeć naszą działalność i zasilić nasze szeregi? Zapraszamy do kontaktu!