Tęsknicie za Kokotkiem tak samo jak my? Nie możecie się doczekać gdy znów będziecie mogli przyjechać na biwak na nasz ośrodek? Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Już teraz wybierzcie się z nami na Kokotek, oczywiście wirtualnie.
Chcemy przedstawić wam pierwszą harcerską wirtualną rzeczywistość, grę komputerową, której cała fabuła odbywa się na naszym ukochanym ośrodku harcerskim. To Ty decydujesz, co się w niej wydarzy, choć wszystkie miejsca i twarze mogą Ci się wydać znajome.
Razem ze swoją drużyną zostaliście zaproszeni na KOKOkonkurs, plan był prosty, przyjechać na Kokotek i dobrze się bawić. Sprawy jednak trochę się skomplikowały i zanim dołączycie do reszty swojej drużyny, dostaniecie do wykonania misję. Jaka to misja? Tego już nie możemy zdradzić.
Przekonajcie się sami i pozwólcie, by tym razem to Kokotek przyjechał do Was! Zero instalowania, zero ściągania, klikasz link i grasz, to takie proste!