23 sierpnia odbyła się zorganizowana przez Gromadę Legendarne Smoki zuchowa gra rodzinna "Z innej bajki". W grze wzięły udział 4 patrole + 2 zdalnie. Tematem przewodnim gry była bajka "Shrek". Na punktach na uczestników czekały zadania takie jak stworzenie masek i odwzorowanie jednego kadru z filmu "Shrek", tuszowanie na wodzie i wymyślenie historyjki, strzelanie z łuku i rzucanie do celu, bezbłędne przejście przez "naminowane" miejsce, stworzenie własnego świecznika z darów lasu, które sami musieli znaleźć, szyfry, układ taneczny, pląsy i stworzenie kukiełki Pinokia. Wszystkie patrole bardzo się zaangażowały i spisały na medal na końcu, na każdego czekały upominki i dyplomy. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział oraz harcerzom z 9dh i 17dh za pomoc. Największą ilość punktów zdobył patrol "BELLA", następnie "AKADEMIA MŁODYCH JEDI", tuż za nimi "JASZCZURY Z ZASIEDMIOGRODU" i "BRYGADA MM". Dziękujemy wam za to mile spędzone niedzielne popołudnie i zapraszany na kolejną grę za rok!